17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / 2.Cumhur Başkanı İsmet İNÖNÜ anıldı.

2.Cumhur Başkanı İsmet İNÖNÜ anıldı.

2.Cumhur Başkanı İsmet İNÖNÜ anıldı.

(MASTÖB) GENEL BAŞKAN BEKİR ALYÜZ Başkanlığın’da 1. İsmet İNÖNÜ Paneli olarak ilki gerçekleşen programın amacı 2.Cumhur Başkanı İsmet İNÖNÜYÜ anma ve anlama etkinliği olarak anıldı..Program Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezinde çok sayıda Milletvekili , Bakan ve Belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. Malatya Sivil Toplum (MASTOB) Etkinliklerinin hiç birini kaçırmayan Malatyalı Milletvekillerği ve İstanbul Milletvekilli Süleyman ÇELEBİ, Mevlüt ASLANOĞLU, İnönü ailesinin meclisteki temsilcisi CHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan, belediye başkanları ve MASTOB temsilcileri ile kalabalık bir halk topluluğu katıldı.İnönüyü anma Programı çerçevesinde Tarihçi Yazar Sinan MEYDAN İNÖNÜNÜN bilinmeyen taraflarını anlatırken,Panelist Zeynep Banu DALAMAN ise konuşmacılara yönelttiği sorular ile katılımcıların tamamının beklentilerine cevap verdi.

Haber:İbrahim Erdem KARABULUT.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir