Tekstilkente Karaduman dönemi

                            Tekstilkente Karaduman  dönemi                                                                                        nuriKurulduğu günden  bu yana Atalay Şahin’in  başkanlığını yaptığı   Esenler Tekstilken Kooperatifi bundan böyle  yeni   Nuri Karaduman ile yola devam etme kararı aldı.

 Bundan altı ay önce erken genel kurul için toplanan imza neticesi   kongreye  giden Tekstil Kent’te genel kurula katılan üyelerin % 80 ‘i alan Karaduman seçimden sonra birlik mesajı verdi. Sayım sonucu kullanılan  920  oyu alan      Nuri Karaduman 4 yıllığına başkan seçildi.

 Kongre’de 1020 kişi  sandık başına gitti. Genel Kurulun divan  başkanlığına Av. İdris Kara,Adil Aksan ve Mustafa Arısoy seçildi.  .
Eski yönetim kurulu ve denetim kurulu tek,tek  ibra edildi.  Genel Kurul sonuna doğru   divan başkanlığına   tek liste Nuri Karadumanı’ın listesi   verilirken mevcut başkan Atalay Şahinoğlu   aday olmayarak seçimden çekildi.Seçim sonucu 1020 üyenin ol kullandığı seçimde tam  920 oy alan Karaduman  bundan böyle Tekstil  Kent Kooperatifi başkanlığına seçilmiş oldu.

Haber Editörü

07.03.1965 yılında Samsun'da dünyaya geldi.İlk orta tahsilini Samsun'da Liseyi İstanbulda tamamladı. Yerel yönetimleri bitirdi. Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babası Bizimle İletişime Geçmek için lütfen bizi arayın: Tel.0212 610 47 66