BAŞARI VE ÖDÜLER AFRİNE

SPORCULARIMIZ’DA BARIŞ  İÇİN  MÜCADELE  ETTİ

BAŞARI VE ÖDÜLER AFRİNE

Türkiye  Muathai Federasyonu İstanbul il Temsilciliği tarafından  düzenlenen Bay-Bayan  Muaythai İstanbul Şampiyonası  Türkiye Elemeleri Bağcılar Olimpik  Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

Turnuvanın açılışında kısa bir konuşma yapan Federasyon İl  Temsilcisi   Hulisi Avşar.” Sporun evrensel  bir kültür olduğunu bu noktada spor dünya barışına katkı sağlar “dedi.

Avşar konuşmasında” İnsanlık aleminin bir birlerini sevmeleri için kendilerini spora vermeleri gerekmektedir. Bu noktada bizde kendi branşımız olan Muathai  sporunun dünya çapında tanıtılması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Şu anda müsabakaya katılacak olan yaklaşık 587 sporcumuzun tek hedefleri var oda dünya barışına katkı sağlamaktır” diyerek müsabakaya katılan bütün sporcularıma başarılar diliyorum” dedi.

Turnuva sonucu  müsabakalar katılarak  kendinden oldukça söz ettiren ATİLLA  GELİÇ  SPOR KLÜBÜ sporcuları müsabaka sonucu 6 birincilik  2 üçüncülük alarak müsabakadan ayrıldılar .Ve aldıkları ödülleri hep bir ağızdan AFRİN de  gece gündüz Türkiye için mücadele eden MEHMETÇİĞİMİZE hediye ediyoruz” dediler.

 

Haber Editörü

07.03.1965 yılında Samsun'da dünyaya geldi.İlk orta tahsilini Samsun'da Liseyi İstanbulda tamamladı. Yerel yönetimleri bitirdi. Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babası Bizimle İletişime Geçmek için lütfen bizi arayın: Tel.0212 610 47 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir