28 Temmuz 2021 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / 91.8 İstanbul’un Sesi Radyosu’nun bu haftaki konuğu Tuzla belediye başkanıydı…

91.8 İstanbul’un Sesi Radyosu’nun bu haftaki konuğu Tuzla belediye başkanıydı…

91.8 İstanbul’un Sesinin bu haftaki konuğu Tuzla Belediye Başkanıydı.

91.8 “İstanbul’un Sesi”nin bu haftaki konuğu İstanbul ili Tuzla İlçe Belediye Başkanıydı.İstanbul’un Sesi Radyosun’da Ali Babanın hazırlayıp sunduğu”Başkanlar Konuşuyor”adlı programın bu haftaki konuğu Tuzla belediye başkanı Şadi Yazıcı idi.Tuzla belediye başkanı Şadi Konuk yaklaşık 2 saat programa konuk oldu.Programın geneli İstanbul’da yaşanacak olası depremde alınacak tedbirler üzerine konuşuldu.Programa  canlı telefon bağlantısıyla  katılan  Tuzalı dinleyiciler Tuzla’da uygulanacak kentsel dönüşüm projesi üzerine kafalarına takılan  tüm sorular sorarken Radyoya konuk olan belediye başkanı Şadi Yazıcı soruları cevapladı.Yine Radyo’da Ali Babanın “Başkanlar Konuşuyor”’daki bu haftaki konuğu ise Bağcılar belediye başkanı Lokman Çağrıcı olacak .

 

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir