24 Temmuz 2021 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ahmet FİDAN: Aşure dağıttı

Ahmet FİDAN: Aşure dağıttı

Ahmet FİDAN :Aşurmhp 1 Dağıttı .Milliyetçi Hareket Partisi  Esenler İlçe teşkilatı muharrem ayı dolayısıyla  Esenler Dörtyol Cumhuriyet Meydanı’nda aşure dağıttı.İlçe Başkanı Ahmet Fidan’ın önderliğinde dağıtılan aşura programına halkın ilgisi oldukça yoğun oldu.Esenler Dörtyol Meydanına Konulan kazanların anında bitmesi Milliyetçi Hareket Partilileri şaşkına çevirdi.Porgram’dan sonra gazetemize kısa bir değerlendirme yapan ilçe başkanı Ahmet Fidan “evet bu gün ilçede bir porgram düzenledik bu programa ilgi ve alakanın bu kadar olacağını tahmin etmedik,bu bize bir ders oldu.Gelecek yıl inşallah bu  kalabalığı göz önünde bulunduracağız”diyerek  bu gün aşure programımıza ilgi gösteren ilçe halkımıza teşekkür ediyorum”dedi.
Aşure programına   partililerin yanı sıra bir çok  mahalle muhtarları  ve kalabalık bir halk topluluğu katıldılar.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir