28 Temmuz 2021 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bu sefer iki kardeş döğüştü

Bu sefer iki kardeş döğüştü

 Bu sefer iki kardeş döğüştü

  Gerek avrupada,gerekse Türkiyede her katıldıkları müsabakalarda aldıkları başarılarla adlarınIMG_1391 (390 x 291)ı altın harflerle yazdırmaya devame den UYGUR SPOR Kulübü sporcuların’dan Burak ve Ahmet  UYGUR kardeşler bu sefer biri birlerine rakip oldu.

09-10 Mart 2013 tarihlerinde Bağcılar Olimpik  Kapalı Spor Salonun’da yapılan liseler arası  Karete İstanbul il birinciliği  şampiyonasına  katılan Uygur kardeşler den, Burak Uygur BAHÇELİ EVLER ANADOLU Lisesin’de okuduğu için bu liseyi  temsilen müsabakalara katılır’ken Burağın  küçük kardeşi Sabır Ahmet Uygur ise ESENLER İBRAHİM TURHAN  ANADOLU lisesi adına  müsabakaya katıldı.

Müsabakalara katılan liselerin sporcularını tek,tek geçen UYGUR kardeşler  bütün rakiplerini farklı üstünlükle yenerek finale yükseldiler.Ancak finalde her iki kardeş karşı karşı  geldiler.

Final’de Sabır Ahmet kırmızı köşe Burak  ise mavi köşe ‘de  karşı karşıya yerlerini aldılar kıran kırana geçen müsabaka sonucu  Burak  küçük kardesi Ahmet’i  10-4  Yenerek 1.lik kürsüsüne çıkarken Ahmet’de 2.lik kürsüsüne çıkt.  Müsabaka sonucu Bahçelievler Anadolu Lisesi 1.Esenler İbtahim Turhan Anadolu Liseside 2 oldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir