28 Temmuz 2021 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Yavuzselim çıkışta

Esenler Yavuzselim çıkışta

Esenler Yavuz Selım l- Yenıköy spor:O gol Muhammet Çetın Esenler  Kemer Stadında stadın’da oynanan karsılasma’da lıder Yenıkoy spor’u yenen Esenler Yavuzselım sporcuları galıbıyet sevıncını Esenler Kultur Merkezınde yemekte buluştular.Ligde idialı konuma gelen Esenler Yavuzselı gosteren spoır m  son haftalar’da oynadığı güzel futbolla yukselen performanslarını kalan maçlarda  sergilemesi taraftarları mutlu etti.Takım kaptanı Ömer Kozen maçtan sonra  yaptığı açıklamda  futbolcu arkadaslarının bu günkü performansımız daha da yükselecek bundan dolayıdırki artık  kalan  maçlarımızı  arkadaşlarımız sergıleyecekleri iyi futbolla taraftarlarımız memnun edeceğiz”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir