17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ekenomik sıkıntıları intihara götürdü

Ekenomik sıkıntıları intihara götürdü

Ekenomik sıkıntıları  intihara götürdü   polisEsenler’de   ikamet eden Gökhan Beşparmak isimli genç polis memuru geçirdiği bunalım sonucu hayatına son verdi.

Esenler’in sesi gazetesinin edindiği bilgiye  göre  polis memurunun aşırı   borçdan   dolayı intihar ettiği   ve  yakınlarınında kendisinde  intihar edecek  her hangi belirtilerin olmadığını belirttiler.Polis Memururunun Atatürk Havalimanı’nda görev yaptığını ifade eden yakınları  inanın gerçekten çok üzgünüz dediler.  Gökhan Beşparmak’ın naaşı Esenler Dörtyol Merkez Cami’nde kılınan cenaze namazının ardın’dan   meslektaşlarının omuzun’da  toprağa verilmek üzere son yolculuğuna uğurlandı.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir