17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Erol ÖZTAŞ:Güvenlik sorunlarının çözümün’de basında üzerine düşeni yapmalı

Erol ÖZTAŞ:Güvenlik sorunlarının çözümün’de basında üzerine düşeni yapmalı

Erol ÖZTAŞ:Güvenlik  sorunlarının  çözümün’de basında üzerine düşeni yapmalı  emniyet

Esenler İlçe  Emniyet Müdürü olarak beş yüz bin nüfuslu ilçeye atanan   genç ve dinamik Müdür Erol Öztaş Yerel Basınla buluştu .Esol ÖZTAŞ ,Toplantı sonucu basın mensuplarına “Esenler’de daha çok huzur,sevgi,kardeşlik projelerine önem vereceklerini belirti. “Öztaş bu projelerin hayata geçirilmesin’de yerel basının’da katkı sağlamasını arzu etti.Geçenler’de ilçe emniyet müdürlüğün’de yerel basın mensuplarıyla buluşan Esenler İlçe Emniyet Müdürü Erol  ÖZTAŞ”Evet ilçemiz  nüfus olarak Anadolunun   çok ilin’den yoğun bun dan dolayıdır’ki insan yoğunluğunun fazla olduğu yerler’de emniyet açısın’dan bazı sıkıntılar gözükse’de bu sıkıntılar önüne geçilemeyecek sıkıntılar değil.”dedi.Ve bu tür toplantıların daha sık yapılmasında yayrar gördüğünü ifade etti.Esenler’de yayın yapan TV 2000 Medya Grup Başkanı İlhan ÇALCI,Esenlerin sesi gazetesi genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibi Şükrü ŞAHİN,İlk Haber,7/24 ,Esenlerde Son haber ve Gazete Esenler temsilcilerinin katıldığı toplantı sonucu bütün yerel basın Esenler ve Esenler’in huzuru için ellerinden geleni yapacaklarını dekrale ettiler.  

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir