17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Belediye Başkan Yardımcısı :Faruk Aydın’ın acı günü.

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı :Faruk Aydın’ın acı günü.

 Esenler Belediye Başkan  Yardımcısı :Faruk Aydın’ın acı günü 

Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Faruk AYDIN’ın babası Haşim AYDIN  Hakkın rahmetine kavuştu. Uzun süredir tedavi gördüğü Esenler Güney hastanesinde bu gün saat 8.30’da ebedi hayata gözlerişni yuman 71 yaşındaki  Haşim AYDIN’ın vefat  haberinin  ardından AYDIN ailesinin eş,dost ve  yakınları hastaneye akın etti. Bu gün Esenler Merkez Caamii’ de cuma namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından memleketi Giresun’un- Alucra ilçesine götürülecek olan merhum Haşim AYDIN yarın öğle namazından sonra toprağa verilecek , bizde Esenler’in Sesi Gazetesi olarak Haşim Aydın’a allahtan rahmet kederli ailesine sab-rı celil diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir