27 Ekim 2021 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler halkının Somaliye yardım duyguları kabardıkça kabarıyor

Esenler halkının Somaliye yardım duyguları kabardıkça kabarıyor

Esenlerin Somaliye  yardım duyguları kabardıkça kabarıyor.Şu saat ihtibarıyla toplanan para miktarı tam 182 bin türk lirası.

 E   Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF) ‘in organizesi ile  Esenlerin en hareketli caddelerinden birisi olan  Davutpaşa Caddesine Kurulan Somali Yardımı Cadırına millet yardımlarını vermek için akın ediyor.Burada  toplanılan yardımlarla Somalide su kuyusu açmayı hedefkeyen Esenler Dernekler federasyonu ( ESDEF)  Genel Başkanı Mustafa Kaplan Su Kuyusunun açılışında orada bulunarak kuyudan Esenler için su içecek.Bu noktada gazetemize bir açıklama yapan Kaplan “Evet özellikle sizlerin aracılığıyla şu ana kadar  Esenler Davutpaşa Caddesinde Kurmuş Olduğumuz yardım çadırında  bu zamanakadar  toplanan yardımların miktarı tam 182 bin türk lirasıdır.Bu bayrama kadar   200 bini bulu belkide geçerdiyen .Kaplan açıklamasını şöyle sürdürdü.Aslında biz bu fikri ortaya attığımız zaman  50 bin türk lirası toplaya bilirsek ne mutu demiştik,  fakat sonradan gördük ki ilçe halkımızın bu yardım severliliği ve hamiyetperliği en üst seviyelere doğru tırmandıkça    ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızı mutl luk ve sevinç sardı. 

 

Bu nedenle yardımlarını esirgemeyen yardım severlere gazeteniz aracılığıyla  bir kez daha teşekkür ediyor. Bağışladıkları yardımların eksiksiz bir şekilde Somalideaçlıktan ölmekte olan kardeşlerimize  ulaşacağından hiç  kimsenin asla  kuşkusu olmasın diyorum”diyor,Yine bu vesile ile Tüm islam aleminin  Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularımla kutluyorum”dedi.

Hakkında Site Yöneticisi

Kusursuzweb Hosting Hizmetleri 0212 699 17 07 - 0530 544 23 37

Göz Atın

Çatalca: emniyet müdürü Murat Uzun Esenlere atandı.

Çatalca: emniyet müdürü Murat Uzun Esenlere atandı. İstanbul Valiliği, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki görev değişimlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir