17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ilçe emniyet müdürü DR.ZÜLKÜF ATILGAN’DAN örnek davranış

Esenler ilçe emniyet müdürü DR.ZÜLKÜF ATILGAN’DAN örnek davranış

Esenler ilçe emniyet müdürü DR.ZÜLKÜF ATILGAN’DAN örnek davranışKOBRA

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı  Toplum Destekli Polis  Büro Amirliği  Esenler’deki yaşlı   engelli ve kimsesiz vatandaşları  tek tek ziyaret ediyor.

 Bu nokta’da ilçe’de yaşayan engelli,yaşlı ve kimsesizlerin kimsesi olmayı kendine ilke edinen ilçe emniyet müdürü Dr.Zülküf ATILGAN    Esenlerin muhtelif mahallelerin’de ki nokta  ziyaretlere eli asla  boş gitmiyor.Gazetemizi arayan okuyucularımız çam sakızı çoban armağanı  hediyeleri   ilçemiz’deki engelli,yaşlı ve kimsesizlere  elleriyle taktim eden Esenler ilçe emniyet  müdürü Dr.Zülküf ATILGAN  hakkın’da  “Evet allah kendisinden razı olsun  sayın:müdürümüzün bu davranışı bizleri oldukça duygulandırmıştır.Bundan dolayı  sayın:müdürmüze  çok teşekkür ediyoruz “dediler. . Bu kapsamda ilçede bulunan engelli vatandaşımız Tunahan ÇOLAK  ile yaşlı vatandaşımız Zübeyde Okutucuya  İlçe Emniyet Müdürü Dr. Zülküf ATILGAN hediyelerini verirken ÇOLAK’a  verilen hediyenin birinin FB forması olması FB aşığı olan Tunahan ÇOLAK’ı çok mutlu etti.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir