28 Temmuz 2021 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenlerin ilk fiskiyeli havuzu açıldı

Esenlerin ilk fiskiyeli havuzu açıldı

                       Esenlerin ilk fıskiyeli havuzu açıldı:                       Esenler   Menderes Mahallesin’de Kültür ve Turizm bakanı Ertuğrul Günay tarafından açılan ilçenin ilk   Djital kütüphanesinin yanın’daki iki   binanın istimlak edilmesiyle  devam eden çevre düzenlemesi tamamlanarak  pakın  içinde havuz açılarak   baharın ilk günlerinde  sularının havaya  fışkırması çevrede oturan vatandaşları  oldukça memnun etti.  .Havuzun çalışmasını  izleyen vatandaşlar “bundan dolayı belediyeye teşekkür  eder ken çoğunluğunu emeklilerin oluşturduğu yaşlılar ise   belediyeye  teşekkür ederken ” bu havuz bu yıl kapanmazda  iyi bakılırsa bizim için çok dinlendirici  olur”dediler.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir