27 Eylül 2021 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esinder yapı AŞ, sektörel iftar programı düzenledi

Esinder yapı AŞ, sektörel iftar programı düzenledi

Esinder yapı AŞ, sektörel iftar programı düzenledi
Esenler’in müteahhitlik firmalarından Esinder Yapı Aş.’nin yeni yönetimi artık gelenekselleşen iftar yemeği programını değiştirmedi.
Yeni Yönetim Kuruluna Ramazan Ünal’ın başkanlık ettiği Esinder Yapı Aş. iftar yemeği organizasyonu ile Esenler’de inşaat sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi. Başkan Ramazan Ünal’ın ev sahipliği yaptığı programa MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin, ESDEF Başkanı Mustafa Kaplan gibi isimler de katıldı.
Dualarla başlanılan programda konuşan Başkan Ramazan Ünal, katılımları için herkese teşekkür ederken, yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı için de iyi dileklerde bulundu.
İftar programı başladığı gibi dualarla sona erdi.

– See more at: http://www.esenlerdesonhaber.net/esenler_haberleri/insaat_sektoru_esinderin_iftarinda_bulustu_n9118_.html#sthash.OrTOVxqK.dpuf

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Çatalca: emniyet müdürü Murat Uzun Esenlere atandı.

Çatalca: emniyet müdürü Murat Uzun Esenlere atandı. İstanbul Valiliği, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki görev değişimlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir