24 Temmuz 2021 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / FATİ’NİN OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

FATİ’NİN OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

FATİ’NİN OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Türkiye Beyazay Derneği ve Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen “Birlikte Yürüyoruz” projesinin kahramanı “Fati” Esenlerli öğrencilerle biraraya gelmeye devam ediyor.

Türkiye Beyazay Derneği tarafından başlatılan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile pilot ilçe seçilen Esenler Belediyesi, Başakşehir Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi işbirliği ile yürütülen “Birlikte Yürüyoruz” kampanyası devam ediyor. Proje kapsamında, çocukların engelli vatandaşlardan haberdar olması ve “engelli” algısının doğru yönlendirilmesi amacıyla, Esenler Aksoy İlköğretim Okulu’nda ve Esenler İsmet Paşa İlköğretim Okulu’nda bir program düzenlendi.


Programda ayrıca “Fati”nin de yer aldığı tiyatro gösterisi de sahnelendi. Öğrenciler hem engelli bireyler hakkında bilgi sahibi olurken, hem de keyifli dakikalar yaşadı. Programa katılım sağlayan tüm öğretmen ve öğrencilere kampanya ve Fati ile ilgili broşür ve kitaplar dağıtıldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir