5 Ağustos 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kaymakam hac yolunda

Kaymakam hac yolunda

Kaymakam hac yolunda :  İlçenin sevilen kaymakamı Nazım Madenoğlu hacyolunda 22 ekim pazartesi Suudi kralının misafiri olarak hacca gidecek olan Esenler kaymakamı Nazım Madenoğlu, Yola çıkmadan önce tüm ilçe halkın’dan helallik istedi.Ulaşabildiklerine bizzat,ulaşamadıklarına’da sms yoluyla helallik dileyen, Esenlerin sevilen kaymakamı Nazım Madenoğlu, Gidip gelmemek,gelipde görmemek var. Bu amaçla tüm ilçe halkım’dan helallik istiyorum”dedi. HAc vaziresini yerine getirmek için  15 günlük izne ayrılan Madenoğlu’nun yerine İstanbul vali yardımcıların’dan biri bakacak.Biz de Esenler kaymakamı Nazım Madenoğluna her müslümanın gitmesi gereken  bu  kutsal topraklar yolun’da hayırlı yolculuklar diliyor. Niyet, dua ve dileklerininin  kabulunu cenabı haktan   niyaz ediyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir