17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / M.Tevfik Göksu: Haftaya Çarşamba 91.8’den yayın yapan istanbul’un Sesinde

M.Tevfik Göksu: Haftaya Çarşamba 91.8’den yayın yapan istanbul’un Sesinde

M.Tevfik Göksu haftaya  Çarçamba 91.8 İstanbul’un Sesi  Radyosun’da

Esenler Belediye başkanı M.Tevfik Göksu ,Esenler’deki Kentsel  Dönüşümü anlatmak üzere sürdürdüğü Medya Trafiğini haftaya çarşamba saat 15’de 91.8 frekansından yayın yapan İstanbul’un Sesi Radyosunda devam ettirecek  bu noktada Radyoya konuk olacak olan  Esenler Beldiye Başkanı M.Tevfik Göksunun İstanbul2da   olası bir depremde yaşanabilecek can ve mal kaybı gibi  hasarların  en aza indirgenmesi için  İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan  Kentsel Dönüşüm Komisyonun’da görev almasının ardından Esenler ve İstanbuL’un  Kentsel Dönüşüm Projesini  anlatmaya çalışan Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksunun gelecek hafta katılacağı radyo proğramında’da aynı konuları işleyeceği bekleniyor.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir