24 Temmuz 2021 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / MHP Esenler Başbuğ adına mevlit

MHP Esenler Başbuğ adına mevlit

MHP Esenler Başbuğ adına mevlit ,Geleneksel olarak düzenlenen programa MHP MYK Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Başkanları, mahalle muhtarları, Sivil Toplum Örgütleri Temsilcileri, partililer ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

Dualar eşliğinde başlanan anma programında kısa bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Esenler İlçe Başkanı Ahmet Fidan, “Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve şehitlerimizin anısına her yıl Nisan ayının 4’ü ve 15’i arasında geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz Kuran-ı Kerim ve yemekli toplantımıza katılımları ile destek veren herkese teşekkür ediyorum” diyerek Ne Mutlu Türk’üm sözüyle konuşmasını tamamlaması davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
Daha sonra davetlilere tavuk sote, pirinç pilavı, ayran ve tulumba tatlısı ikram edilmesi ile birlikte program sona erdi.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir