28 Temmuz 2021 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Sarıgül Çarşamba Esenler’de

Sarıgül Çarşamba Esenler’de

 Mustafa  Sarıgül  Çarşamba saat 17’00’da  Esenler’de

“ÇARŞAMBA AKŞAMI ‘ ESENLER’DEN BİSMİLLAH’ DİYECEK”
Büyük ihtimalle CHP’nin İBB belediye başkan adayı olan Mustafa Sarıgül çarşamba günü  seçim startını Esenler ve Bağcılardan verecek  Mustafa  Sarıgül    CHP İstanbul İl Başkanlığı ziyaretinde yaptığı konuşmasında CHP’ nin kadın kollarının, gençlik kollarının güçlü ruhunu çalışma azmini daha da ön plana çıkaracağız”demişti. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Herkes ile el ele, kol kola omuz omuza olacağız. Buradan yükselen ses kimin sesi biliyor musunuz. Buradan yükselen ses benim sesim değil. Bu ses önce Allah’ımın, sonra bu ses Bülent Ecevitlerin sesi. Bu ses İsmet İnönü’lerin sesi. Bu meydandaki ses Mustafa Kemal Atatürklerin sesi” diye konuşmuştu.Esenler ziyaretinde önce Cumhuriyet Halk Partisi Esenler ilçe örgütü,ardından Esenler Dernekler Federasyonu (Esdef) Daha sonra Esenler Birleşik  Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret etmesi bekleniyor. Mustafa SARIGÜL l Esenler ziyaretinin ardın’dan Bağcılara geçecek.

 

 

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir