17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Toki harekete geçti

Toki harekete geçti

91.8’den yayın yapan İstanbul’un sesinin bu haftaki konuğu TOKİ İstanbul emlak  daire başkanı  Ali Seydi Karaoğlu Hükümetin İstanbul’daki kentsel dönüşüm için kesenin ağzını açmasının ardından  ivedi şekilde  dört ilçede başlayacak olan kentsel dönüşümde iştahı en çok kabaran TOKİ bu noktada medyada kamu oyu yaratmak  için  harekete geçti.Bu anlamda bu  Perşembe  saat 15’de  İstanbul’un en güçlü sesi olan 91.8’den yayın yapan radyo programcısı Ali Babanın  konuğu olacak olan TOKİ   İstanbul Emlak  Daire başkanı  Ali Seydi Karaoğlu, İstanbul’daki Kentsel dönüşüm çalışmalarını tek,tek anlatacak ayrıca yayın boyunca dinleyiciler’ de  Karaoğluna  sorularını yöneltebilecekler.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir