24 Temmuz 2021 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Vatandaş seçim harcamalarına isyan etti

Vatandaş seçim harcamalarına isyan etti

Seçim harcamalarının hoyratlığın’dan şikayet eden Esenlerin Raşit abisi (Raşit UÇAR)  Gazetemize gelerek bu seçim harcamaları ne dir”dedi . Evet allah aşkına   bu seçim meydanlarının para akan bir oluk olmasını  anlayamadım bunlara muhtarlarda dahildir.Allah aşkına  hoyratça bir harcama yapıyor.Seçim harcamalarının ve bu kadar  hantal yapıda olması ve yapılan israfın bir an önce kaldırılması gerektiğini ifade etti.Esenler’in Raşit abisi şöyle ifede etti. Bakın “Şükrü bey inanın meydanlar’da seçim harcamalarını gördüğümüz’de ”  kendi kendime  sorduğumda  biz bu kadar zengin ülkemiyiz diyorum diyen Uçar .Bir’de benim zihnimi karıştıran  unsur  bütün bu  harcamaların kaynağı nerden geliyor diye merak ediyorum doğrusu”dedi.Raşit Uçar yaptığı açıklama’da şunları söyledi. Meydanlara indiğimizde bakıyoruz’ki seçim  harcamaları gerçekten çok fazla.Bu nokta’da bu harcanan paralarla inanın kaç köprü yapılır,kaç km yol yapılır,kaç havaalanı yapılır, ,kaç okul yapılır.İnanın bunları hesaplamak mümkün değil.Bun dan dolayıdır’ki  bu seçim hoyratlığının bir an  önce  önüne geçilsin diyorum.”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir