17 Haziran 2021 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yerel basının sorunları TV 2000’de masaya yatırılıyor…

Yerel basının sorunları TV 2000’de masaya yatırılıyor…

Yerel basının sorunları TV 2000’de  masaya yatırılıyor

TV 2000 ‘de Program  yapımcılığı ve modaretörlük yapan gazetemizin imtiyaz sahibi   Şükrü ŞAHİN: Bu sefer  Yerel Basının  sorunlarını masaya yatırıyor…1110_166800096796763_2054243255_n

4 Ocak Cuma saat 21.30’da canlı yayınlanacak olan açık oturuma İstanbul’da yayın yapan elli gazete sahibinin katılması bekleniyor.

Şükrü ŞAHİN ‘in MODERATÖRLÜĞÜNDE gerçekleşecek olan Programa Dünya Yerel Basın Birliği Başkanı Nezir KARAYÜN  ve Yerel Basın Derneği Başkanı Musa Has ketılırken ,Yine Başbakan Yardımcısı Bülent ARINÇ ‘ın da Programa konuk olması için  gayret gösterilirken . Program yaklaşık 3 saat sürecek  bu üç saatlik süre içerisinde “Yerel Basının sorunları ve Çözüm yolları konuşulacak.

Hakkında Şükrü Şahin

Avatar
Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Porgram yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Ö.Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

DANA BURNU YOLDA

KARABULUT’UN KİTABI  “DANABURNU’ YOLDA Gazeteci-televizyoncu İbrahim Erdem Karabulut’un “Politikada Yalanlar ve Yılanlar- Danaburnu” adındaki kitabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir