3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Biz birlikte daha iyiyiz

Biz birlikte daha iyiyiz

ESENLER PROTOKOLÜ İFTARDA BULUŞTU

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler protokolüne verdiği iftar programında, “Esenler bütün hücresiyle beraber burada olduğu için bugün Esenler’in bereketli günü diye düşünüyorum” dedi.

Esenler protokolü, Esenler Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Protokol İftarı kapsamında bir araya geldi. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun ev sahipliğinde, Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programına; Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, Belediye Başkan Yardımcıları, Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik, bazı Belediye Meclis üyeleri, Kaymakamlık birim müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ve ilçede görev yapan muhtarlar katıldı.


SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ: “BİRLİKTE DAHA İYİYİZ”

Hep birlikte yapılan iftarın ardından programda bir konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ramazan’da yapılan iftar programlarında Ramazan’ın bereketini paylaşıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Esenler bütün hücresiyle beraber burada. Esenler bütün hücresiyle beraber burada olduğu için bugün Esenler’in bereketli günü diye düşünüyorum. Çünkü Ramazan’da kullandığımız sloganda da olduğu gibi Birlikte Daha İyiyiz. Kullandığımız bu sloganda da olduğu gibi bir olmak, birlikte olmak, birlikte düşünmek, birlikte heyecanlanmak, birlikte yorulmak herhalde insana en heyecan verecek şeylerden biri” dedi. Ramazan ayında bu birlikteliğin en iyi şekilde temsil edildiğini ifade eden Göksu, Esenlerlilerin Ramazan’ı Ramazan gibi yaşaması için Belediye olarak yaptıkları çalışmaları da kısaca anlattıktan sonra konuşmasını sonlandırdı.


CANLILIK VE HAREKET GETİRDİ

Göksu’nun ardından programda konuşan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu da yaptığı selamlama konuşmasında, “Belediyemizin geleneksel hale getirdiği protokol iftarları ilçemize bir canlılık, bir hareket getirmektedir” dedi. Bu iftarların birlik ve beraberlik duygusunu geliştirdiğini ifade eden Madenoğlu, Esenler için ve Türkiye için daha çok çalışmak ve birlikte hareket etmek gerektiğini kaydetti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir