3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / 6 Yılda Değişen Esenler

6 Yılda Değişen Esenler

6 Yılda Değişen Esenler IMG_9ef5830a-f1ef-4b16-a2f9-4cafc1af0cc0_558_ Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, gerçekleştireceği toplantı ile Esenler’de hayata geçirilen yatırım ve hizmetlerin yanı sıra ilçeye kazandırılması planlanan projeleri anlatacak.

 

Kentsel dönüşümden kamu binalarına, kültür sanat faaliyetlerinden sağlık hizmetlerine, sosyal projelerden spor tesislerine kadar hayatın her alanındaki yatırım ve hizmetlerle huzur ve umut şehri haline gelen Esenler’in son 6 yıldaki büyük dönüşüm ve değişimi, büyük bir toplantı ile kamuoyuna sunulacak. İlçenin çehresini değiştiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, göreve gelişinin yıldönümünde hem 6 yıllık yatırım ve hizmetlerini anlatacak hem de ileriye dönük projelerini açıklayacak.

Esenler’deki dönüşüm ve değişimin görsel olarak da sunulacağı gecede, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu 40 yılda yapılabilecek hizmetleri 6 yıla nasıl sığdırdıklarının öyküsünü davetlilerle paylaşacak. Toplantıya AB Bakanı ve Başmüzakareci Volkan Bozkır da katılarak bir konuşma yapacak.

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2 Nisan 2015 Perşembe günü saat 19.00’da bir kokteyl ile başlayacak toplantı öncesinde, Esenler’in dönüşüm ve değişimini gösteren bir fotoğraf sergisi de açılacak.

– See more at: http://www.esenlerdesonhaber.net/esenler_haberleri/6_yilda_esenler_cok_degisti!_n6615_.html#sthash.Kh3g21Op.dpuf

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir