12 Ağustos 2022 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Ahilik Haftası Kutlamaları Yönetmeliği” gereğince çalışmalar yürüten Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu  Kırşehir’ de toplandı.

Ahilik Haftası Kutlamaları Yönetmeliği” gereğince çalışmalar yürüten Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu  Kırşehir’ de toplandı.

Ahilik Haftası Kutlamaları Yönetmeliği” gereğince çalışmalar yürüten Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu  Kırşehir’ de toplandı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılan toplantıya Ahilik Kutlamaları Merkez Yürütme Kurulu Başkanı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkan Vekili Nuri Araz ile MYK üyesi diğer kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

Toplantı, açılış konuşmalarının ardından Ahilik Dairesi Başkanı Nuray Çelik Ceylan’ ın gündem maddelerini içeren sunumu ile devam etti.

Toplantıda, bu yıl 34’üncüsü gerçekleştirilecek Ahilik Haftasına ilişkin Kırşehir merkez olmak üzere 81 ilin Ahilik Haftası Kutlama programları görüşüldü. Kurul tarafından 34’üncü Ahilik Haftası kapsamında Türkiye’de Yılın Ahisi, Yılın Kalfası ve Yılın Çırağı ödülünün verileceği kişiler belirlendi. Ayrıca diğer gündem maddelerinin de değerlendirildiği toplantı kurul üyelerin dilek ve temennilerinin ardından son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İYİ Parti Esenler ilçe teşkilatı aşure tağattı

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanı Ömer Kara   muharrem ayı nedeni ile Esenler  dörtyol  meydanı’nda aşure …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.