5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Başkalarının Adına “EVET”

Başkalarının Adına “EVET”

Esenler belediyesinin yayın organı olan” kentim esenler “gazetesinde, Esenler referanduma evet diyor haber başlıklı yazıda Esenler sivil toplum kuruluşları adına Sıtkı Ada beyanat vermiş

Haber merkezi/gazete esenler

   Başkalarının Adına “EVET”

   Esenler belediyesinin yayın organı olan” kentim esenler “gazetesinde, Esenler referanduma evet diyor haber başlıklı yazıda Esenler sivil toplum kuruluşları adına Sıtkı Ada beyanat vermiş.

    Acaba vermiş olduğu beyanatı sivil toplum kuruluşları ile konuşarak mı verdi yoksa kendi düşüncesini ve fikirlerini sivil toplum kuruluşlarına empoze etme yemi çalışıyor. Demokrasiler sivil toplum kuruluşları görüşlerini belirlerken üyelerin hür iradelerine ipotek koymazlar, bireyler kendi düşüncesini sandığa yansıtır. Sayın Sıtkı Ada bu konuda kamuoyunu kendi düşüncelerinin evet olması, birilerine mesaj olarak iletmesi. Sivil toplum kuruluşlarının gücünü kullanarak bir şeyler yapmak mı istiyor.

     Gazetede vermiş olduğu beyanatı aynen yayınlıyoruz.

     “Referandumda Türkiye demokrasisi için, insanların kardeşlik ve barış içinde birlikte yaşayabilmeleri için’ EVET ’demek zorundayız. Sivil toplum kuruluşları olarak kendi aramızda da bu konuyla ilgili toplantılar yapıyoruz. Giresun Dernekler Federasyonu olarak da üyelerimizle toplantılar yaparak onlara neden ‘evet’demeleri gerektiğini anlatıyoruz.”
[ad#Google Adsense]

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir