3 Temmuz 2022 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Başkalarının Adına “EVET”

Başkalarının Adına “EVET”

Esenler belediyesinin yayın organı olan” kentim esenler “gazetesinde, Esenler referanduma evet diyor haber başlıklı yazıda Esenler sivil toplum kuruluşları adına Sıtkı Ada beyanat vermiş

Haber merkezi/gazete esenler

   Başkalarının Adına “EVET”

   Esenler belediyesinin yayın organı olan” kentim esenler “gazetesinde, Esenler referanduma evet diyor haber başlıklı yazıda Esenler sivil toplum kuruluşları adına Sıtkı Ada beyanat vermiş.

    Acaba vermiş olduğu beyanatı sivil toplum kuruluşları ile konuşarak mı verdi yoksa kendi düşüncesini ve fikirlerini sivil toplum kuruluşlarına empoze etme yemi çalışıyor. Demokrasiler sivil toplum kuruluşları görüşlerini belirlerken üyelerin hür iradelerine ipotek koymazlar, bireyler kendi düşüncesini sandığa yansıtır. Sayın Sıtkı Ada bu konuda kamuoyunu kendi düşüncelerinin evet olması, birilerine mesaj olarak iletmesi. Sivil toplum kuruluşlarının gücünü kullanarak bir şeyler yapmak mı istiyor.

     Gazetede vermiş olduğu beyanatı aynen yayınlıyoruz.

     “Referandumda Türkiye demokrasisi için, insanların kardeşlik ve barış içinde birlikte yaşayabilmeleri için’ EVET ’demek zorundayız. Sivil toplum kuruluşları olarak kendi aramızda da bu konuyla ilgili toplantılar yapıyoruz. Giresun Dernekler Federasyonu olarak da üyelerimizle toplantılar yaparak onlara neden ‘evet’demeleri gerektiğini anlatıyoruz.”
[ad#Google Adsense]

Hakkında Site Yöneticisi

Kusursuzweb Hosting Hizmetleri 0212 699 17 07 - 0530 544 23 37

Göz Atın

Kırşehir tarihinin en yüksek aylık ihracatına imza attı.

Kırşehir tarihinin en yüksek aylık ihracatına imza attı. Bu rakam aynı zamanda Cumhuriyet tarihinin en yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.