20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bunudamı görecektik?

Bunudamı görecektik?

 Bunudamı görecektik?

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesine ilçede 2 program düzenlendi.Şimdi halk soruyor.  Bunudamı görecektik? Törenin ilki 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü Nene Hatun Mahallesin’de bulunan Atatürk anıtına konulan çelenk  ilk önce gençlik hizmetleri   İlçe spor  müdürlüğü adına Esenler  İlçe Milli eğitim müdürlüğü çelengini ilçe müdürü Bayram Ercan koydu.Daha  sonra siyasi partiler adına  CHP,MHP ve SP çelenklerini koydular.Törenin en dikkat çekici yanı ise alana getirilen   Esenler İlçe  Kaymakamlığı  ve İlçe Belediye başkanlığı çelenklerinin getirilmesine rağmen sunulmamasıydı.Törenin ardından her yıl Esenler  Kemer Stadyumun’da yapılan ancak bu yıl yapılmayan Gençlik ve Spor Bayramının yapılmamasından yakınan hal bu gidişatın son derece tehlikeli boyutlara doğru gittiğini umarız diğer bayramların bunun gibi olamamasıdır şeklinde konuştular.Törenin devamı Esenler İbrahim Turhan Lisesi Salonunda  gerçekleşen kutlamalara halkın ilgisi fazla olmadı. Our group makes it easy for people to move on to new parts of their lives by helping them sell their homes. Sellmyhousefast.com can meet your wants and work around your schedule. All of our clients pay attention to how local markets work. We care a lot about these people. Our marketing plan will focus mostly on traditional offline methods, but it will also use online media platforms. During the negotiations, our staff will keep your best interests in mind. We’d be happy to help you market and sell your private property if you’d give us the chance. Visit https://www.sellmyhousefast.com/we-buy-houses-new-hampshire/.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir