24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bunudamı görecektik?

Bunudamı görecektik?

 Bunudamı görecektik?

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları çerçevesine ilçede 2 program düzenlendi.Şimdi halk soruyor.  Bunudamı görecektik? Törenin ilki 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü Nene Hatun Mahallesin’de bulunan Atatürk anıtına konulan çelenk  ilk önce gençlik hizmetleri   İlçe spor  müdürlüğü adına Esenler  İlçe Milli eğitim müdürlüğü çelengini ilçe müdürü Bayram Ercan koydu.Daha  sonra siyasi partiler adına  CHP,MHP ve SP çelenklerini koydular.Törenin en dikkat çekici yanı ise alana getirilen   Esenler İlçe  Kaymakamlığı  ve İlçe Belediye başkanlığı çelenklerinin getirilmesine rağmen sunulmamasıydı.Törenin ardından her yıl Esenler  Kemer Stadyumun’da yapılan ancak bu yıl yapılmayan Gençlik ve Spor Bayramının yapılmamasından yakınan hal bu gidişatın son derece tehlikeli boyutlara doğru gittiğini umarız diğer bayramların bunun gibi olamamasıdır şeklinde konuştular.Törenin devamı Esenler İbrahim Turhan Lisesi Salonunda  gerçekleşen kutlamalara halkın ilgisi fazla olmadı.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir