6 Haziran 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Cacebey Meydanı’ndaki AK Parti Kırşehir Seçim Ofisi açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Cacebey Meydanı’ndaki AK Parti Kırşehir Seçim Ofisi açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Cacabey Meydanı’ndaki AK Parti Kırşehir Seçim Ofisi açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Savunma ve Milli Eğitim Bakanlığı ve önceki dönem TBMM Başkanı olarak görev yapan İsmet Yılmaz’ın katıldığı açılışta, milletvekili adayı Necmettin Erkan’a ilgi yoğundu.

Yılmaz, 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem sonrası depremzedelere yönelik çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Yılmaz, “Hollanda’nın yüzölçümü 41 bin metrekare, Belçika 30 bin kilometrekare. İkisinin toplamından büyük 100 bin kilometrekareden daha fazla 11 ilimizi 13 milyon insanımızı etkileyen deprem bin yılın felaketidir. Bin yılın felaketinde de 360 bin konutu bir yıl içerisinde tamamlayıp depremzedelere vereceğiz. Gücümüz olmazsa bunu yapamazsınız. Güçlü olmazsanız yapamazsınız. Allah için, vatandaşımız ne dediyse yaptık” ifadelerini kullandı.

Muhalefeti eleştiren Yılmaz, “Yedili masanın tek beklediği şey batıdan aferin talep etmek. Ya batıdan ya aferin almak için çalışanların ya da bu milletin duasını almak için çalışanların yanında olacaksınız. Ya terör örgütlerini destekleyenleri destekleyeceksiniz ya da terörle mücadele edenlere destek vereceksiniz. Allah için bunların hepsi doğru. Doğru zamanda doğru adamın yanında olacağız. Recep Tayyip Erdoğan’ı seçeceğiz inşallah” şeklinde konuştu.

Kırşehir AK Parti Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, günlük parti programı ve ziyaretlerinin yanı sıra seçim ofisinde de partililerle sık sık bir araya geleceklerini ifade etti.

Milletvekili Adayı Necmettin Erkan Kırşehir’e hizmet etmenin büyük bir gurur olduğunu belirterek, tüm enerjisi ve birikimi ile hemşerilerinin emrinde olacağını dile getirdi.

Seçim Ofisi açılışında konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin Kırşehir’in ve Türkiye’nin hayati öneme sahip olduğunu söyledi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Tricks Your Best First Date

Happening a first date is a lot like investing a week-end in Las vegas – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir