7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Belediye Meclis Üyesi Cemal Kayanın acı günü

Belediye Meclis Üyesi Cemal Kayanın acı günü

                 Belediye Meclis Üyesi   Cemal Kayanın acı günü

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Belediye Meclis Üyesi Cemal Kayanın amcasını oğluFehmi Kaya vefat etti.Geçirdiği kalp krizi sonucu Esenler Hayat Hastanesi yoğun bakım ünitesinde 24 saat kalanFehmi Kaya, hayata daha fazla tutunamadı.Dün gece  saat 01.30 ‘da hayatını kaybeden  Fehmi Kaya’nın naaşı Esenler Hayat Hastanesin’den alınarak Çiftehavuzlar’daki evine getirildi.Bu gün  Esenler Yenimahalle’deki Çifte Havuzlar Camiin’de   ikindi namazın’dan sonra kılınacak cenaze namazının ardından Topkapı aile mezarlığında toprağa verilecek.Bizde 67 yaşında hayata gözlerini yuman Fethi Kayaya allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir