6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / CHP’de ziyaret zinciri devam ediyor

CHP’de ziyaret zinciri devam ediyor

CHP’de ziyaret zinciri devam ediyor

İlçe  kongresini yaptıktan sonra  göreve başlayan yeni yönetim başlattığı ziyaret zincirlerini sürdürüyor.Bu noktada geçenlerde ilçe kaymakamını,ilçe milli eğitim müdürünü ziyaret ettikten sonra şimdide ilçe emniyet müdürü Murat Şahin’i makamınd ziyaret etti. 

Her iki tarafında ziyaretten bir hayli memnun olduğu gözlendi.CHP Esenler İlçe Başkanı  Halil Özden, biz CHP olarak Esenlerin mal ve can güvenliği için üzerimize ne düşüyorsa yerine getirmeye hazırız.Yapmış olduğunuz görevin zorluklarını ve sorumluluğunu bir işadamı ve siyasetçi olarak çok iyi bilmekteyim.Bundan dolayı  bu görevi ihva eden   emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar dilerim”dedi..Emniyet Müdürü Murat Şahin ise yeni göreve başlayan CHP Esenler İlçe Başkanı Halil Özden’i  ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.Daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin ve Emniyet  Müdür yardımcısı Necmettin Yılmaz CHP İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikjte hatıra   resim çektirdiler..

 .

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir