6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Dikatsizlik bir can aldı

Dikatsizlik bir can aldı

 Dikatsizlik bir can aldı100_0566 (500 x 375)
Esenler Fevzi Çakmak Mahallesinde bir apartmanın yedinci katında cam silerken 7 kattan aşağı düşen  57 yaşlarında H. Y  hayatını kaybetti.
Cuma günü  öğleden   meydana gelen olayda  H.Y isimli   Bayan Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi 1. Sokaktaki evinin   7. katında  dairesinin camlarını  silerken  dengesini aniden  kaybederek iki apartmanın boşluğuna düştü. Olay yerine 112 açıl ekiplerini çağıran vatandaşlar   yere düşen bayana  müdahale ettiler ancak çoktan  iş işten geçmişti.Doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayan bayanın cesedi apartman boşluğundan alınırken bayanın yakınları olay yerinde sinir krizleri geçirdi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir