18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / DPY Türkiye l.cisi DereceM’den

DPY Türkiye l.cisi DereceM’den

DPY  Türkiye  l.cisi DereceM’den

Yaklaşık on yıldır Esenler Davutpaşa Caddesi üzerinde faaliyet gösteren ” Esenler DereceM Dersanesi”  her geçen yıl sürdüdüğü başarı grafiğine bir yenisini daha ekledi.YGS ve LYS ve SBS’de sürdüdüğü başarı grafiğine bir de DPY  sonuçlarını alınca ekledi. DPY bu yıl 500 tam puanla  Muhammet Yazıcıyı Türkiye l.cisi çıkartan Esenler DereceM  Dersanesi başarının sırrının çok çalışmaktan ziyade sistemli çalışmaktan geçtiğini ifade  eden yetkililer .En son DPY sonuçlarının açıklanmasından sonra kendi dersanelerinde eğitim gören öğrencini ilk Türkiye’de ilk  Türkiye l.olarak çıkması kendilerini oldukça mutlu ettiklerini belirten yetkililer Esenler’de on yıllık tecrübemizi genele yayarak başarı grafiğimizi bu yıl daha’da yükselteceğiz dereken Dersanede 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı programlarının 25 Ağustosta başlayacağını ifade ettiler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir