6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Dr.Çiğdem Gür: Esenler’den hüzünlü bir şekil’de ayrıldı.

Dr.Çiğdem Gür: Esenler’den hüzünlü bir şekil’de ayrıldı.

Dr.Çiğdem Gür: Esenler’den hüzünlü bir şekil’de  ayrıldı .Esenler Sağlık Grup Müdürü Çiğdem Gür  Esenlerdeki Sağlık Grup Müdürlüğünden İstanbul’un diğer ilçesi  Şişliye tayininin çıkmasından dolayı  ilçe Kaymakamı  Nazım Madenoğlu Çiğdem Gür onuruna bir veda yemeği verdi. Esenler Kültür Merkezin de  verilen veda yemeğine  
 Ev sahibi sıfatıyla  Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu ,Esenler Belediye Başkanı Mehmet Teyfik Göksu, AK Parti ilçe başkanı Umut Özkan,  Mahalle Muhtarları,  Daire amirleri Doktorlar ve sağlık çalışanları katıldılar.
Yemekte  konuşan eski  Sağlık Grup Müdürü Çiğdem Gür  “öncelikle şunu belirtmek istiyorumki  Bundan önce gören yaptığım Beşiktaş ilçesinden   büyük bir hüzünle gelmiştim.  Ancak  bütün içtenliğimle söylüyorumki 27  yıllık  çalışma hayatımda en keyif ve  en huzur bulduğum  güzide ilçeden ayrılmak beni üzüyor. Buradaki çalışmalarımda  beni buraya bağlayan ve bu ilçeden ayrılırken hüzünlendiren böyle güzel kadrolardan yani ilçe kaymakamımız  sayın:Nazım Madenoğlundan  ve sayın  belediye başkanımız Mehmet Tevfik Göksunun  bizlere sunduğu katkıları söylemeden  geçmek doğru olmaz ben her ikisinede huzurlarınızda teşekkür ediyor hepinize afiyet olsun diyorum”dedi.
İstanbul İl sağlık  müdürlüğünden Esenler Sağlık grup müdürü olarak gelen Doğan Ünsal  ise yaptığı kısa bir konuşmada ”Sağlık bakanlığını yeniden teşkilatlandırma çalışmaları sonucunda arkadaşımız başka ilçeye bende bu ilçeye atandım. Bütün ilçeler’de bu değişiklikler yapılıyor. Bugün burada olumlu bir atmosfer gördüm hüzünlü geldiğim burada gördüğüm ilgi ve alaka karşısında hüzünüm sevince dönmüştür” dedi.Bundan dolayı kendimi şanslı görüyorum”dedi.
Esenledeki mahhalle muhtarlar adına bir konuşma yaparak plaket veren Turgutreis mahalle muhtarı Mustafa Güven “  ise yaptığı konuşmada” İlçeye yeni gelen sağlık grup  müdürüne  hoş geldiniz diyor.  .çalışmasından memnun kaldığımız Çiğdem Gür hanım efendiye’de  yeni görev yeri Şişli’de başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz”dedi.
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Teyfik Göksu ”Biz sağlık hizmetleri konusunda elimizden gelen  her türlü yardımları  bu zamana kadar  yaptığımız için bundan sonrada yapmaya hazırız. Evet artık Esenlerin kaderinin döndüğünü ve yüzünün değiştiğini  hep birlikt e görmekteyiz. Her iki arkadaşımıza da  yeni görevlerinde başarılar diliyor.Hepinize afiyet olsun “dedi.Ve ilçede görev yaparken Şişliye tayini çıkan Dr.Çiğdem Gür’e Esenler belediye başkanlığı anısına  bir plaket  taktim etti.
Son   konuşmayı  yapan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu ”Evet değerli arkadaşlar ben öncelikle hepinize afiyet olsun diyerek söze başlamak istiyorum.Bu gün Çiğdem hanım Esenlerimiz’de bir çiçek gibi açmıştı bizde kendisinden oldukça memnunduk ancak bu Esenlerde kısa sürdü hiç farketmez devlette devamlılık esastır yeni gelen arkadaşında Çiğdem hanımı aratmayacağını tahmin ediyorum”dedi.Madenoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü Evet arkadaşlar Çiğdem hanım gerçekten ilçede bir çok başarılı işler yapmıştır. Bundan dolayı kendisine gittiği Şişlide   bizleri mahcup etmeyerek başarılı olmasını diliyor. Yeni gelen arkadaşımıza tekrar  hoş geldin diyor görev sorumluluk anlayışı ile çalışmalar yapması temenni ediyorum “ dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir