23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Dr.Zülküf Atılgan’dan anlamlı bir iftar

Dr.Zülküf Atılgan’dan anlamlı bir iftar

Dr.Zülküf Atılgan’dan anlamlı bir iftar.EMNİYET

Esenler İlçe Emniyet müdürlüğü 11 Ayın Sultanı Ramazan ayı münase betiyle  Esenler ilçemiz’de  bulunan tüm  gazi  ve şehit aileleri anısına bir iftar verdi.  Esenler ilçe Emniyet Müdürü Dr.Zülküf Atılgan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen   iftara  ilçe’de bulunan bürokrat,teknokrat,akademisyen,sanat ve siyaset çeverelerinden katılım oldu.İftara kısa zaman kala bir kur’an  okundu.
 Yıldız Teknik Üniversitesi   Davutpaşa  Kapüsü’nde verilen iftara  Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, İstanbul Muharip Gaziler Dernek Başkanı Albay Ahmet Kendigel günün anlam ve önemini anlatan birer selamlama konuşması yaptılar.Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu yaptığı konuşmada. başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise, cehennemden kurtuluştur
.İşte bu önemli ayda ve bu önemli bir günde bizleri bir araya getiren emniyet müdürümüz sayın.Dr.Zülküf Atılgan beye  diğer bütün emniyet mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”diyerek iftara teşfik eden diğer konuklarda teşekkür”etti.
 İftar  programının  ev sahipliğini üstlenen Esenler İlçe Emniyet müdürü Dr. Zülküf Atılgan ve ekibi iftara katılan bütün  misafirlerini kapıda karşıladıktan sonra bütün masaları  tek tek  gezerek ilgilenmesi dikkatlerde kaçmadı. Esenler ilçe emniyet müdürlüğünün verdiği iftar organizasyonunda protokol uygulanmaması iftara katılanları ayrıca mutlu etti.EMNİYET 2

 
İftar yemeği yendikten   açış  konuşmasını ise İstanbul Muharif Gaziler Dernek Başkanı Albay Ahmet Kendigel  in yapması iftarın anlamına uygun olduğunun göstergesi oldu.İftar yemeği yendikten sonra yapılan yemek duasının ardından İstanbul Muharif Gaziler Derneği  Başkanı Albay Ahmet Kendigel yaptığı konuşmada ” Kendilerinin İstanbul’un en güzide ilçesi  olan Esenler’de hep ilkleri yaşadıklarını  “Yaklaşık 7 yıldır dernek başkanlığı görevinde olduğunu bu zaman zarfında  ilk defa bir Kaymakamın temsil ettiğimiz   derneğ ziyaret etmiştir.İşte  o da Esenler Kaymakamımız sayın: Nazım Madenoğlu’dur. Ben dernek başkanı olarak şahsına üyelerim adına    huzurlarınızda teşekkür ediyorum”dedi. Kıbrıs Gazileri ilk kez Esenlerlilerin sayesinde yıllar sonra Kıbrısı ziyaret etmişt. ir buna vesile olan ilçe belediye başkanı sayın:M.Tevfik Göksuya’da teşekkür ediyorum”dedi.Dahası bu akşam   ilk defa bir  ilçe  Emniyet müdürü derneğimiz onuruna bir  iftar veriyor. Bundan dolayıda Esenler İlçe Emniyet Müdürü Dr. Zülküf Atılga beye huzurlarınızda   çok teşekkür ediyorum”  diyerek konuşmasını tamamladı.
EMNİYET 3Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu ise “Esenler İlçe Emniyet müdürümüz Dr. Zülküf Atılgan ve emniyet mensuplarımızın gazi yakınları ve şehit aileleri için verdiği bu anlamlı iftar yemeğinde bulunmaktan dolayı şeref duyuyorum. Bu iftar yemeğini düzenleyenlere ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.  Vatanın bölünmez bütünlüğü ve birlik beraberliği için canlarını hiç çekinmeden ortaya koyan gövdesini siper eden gazilerimiz ve şehitlerimizin anısına verilen   iftarda bulunmaktan  onur ve gurur duyuyorum. İşte bu anlamda bu iftara severek koşarak gelen siz değerli  misafirlerimize de hoş geldiniz diyor ve tekrar ,tekrar  teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.İftar programı hatıra fotoğrafların çekilmesinden sonra son buldu.

 

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir