6 Haziran 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esdef yeni yerinde ilçe protokolünü buluşturdu

Esdef yeni yerinde ilçe protokolünü buluşturdu

Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF), Esenler Dörtyol Meydanındaki yeni yerin’de kurban bayramının 4. günü bir  bayramlaşma programı düzenledi. Esdef’in Programına, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Av. Umut Özkan, SP İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya, CHP İlçe Başkanı Halil Özden ve çok sayıda dernek başkanları katıldı.
 
Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu katılımcıların kurban bayramını tebrik ederken, ESDEF’in yeni yerininde hayırlı olmasını diledi. ESDEF Başkanı Kahveci’ye ve yönetimine böyle bir program düzenlediği için teşekkür eden Göksu, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı da kutluyorum” şeklinde konuştu.
Kurban bayramında ESDEF’in düzenlediği bayramlaşma programına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, “Dini ve milli bayramlarımız bizleri yanyana getiren aynı havayı solumamıza sağlayan kalplerimizin en şekilde atmasını sağlayan bayramlarımızdır. 29 Ekim kutlama programlarını da herkesin katılmasını bekliyor ve istiyorum. Ben bu duygu ve düşüncelerle kurban bayramınızı ve Cumhuriyet bayramınızı kutluyorum. ESDEF’in yeni yerininde hayırlı olmasını ve yeni yerlerinde daha başarılı olmalarını temenni ediyorum” dedi.
Program konuşmaların ardından, Esenler’deki kanaat önderlerinin bayramlaşmasıyla sona erdi

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Tricks Your Best First Date

Happening a first date is a lot like investing a week-end in Las vegas – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir