20 Mart 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Esnaf Odası: Müthiş bir proje peşinde

Esenler Esnaf Odası: Müthiş bir proje peşinde

Bu noktada Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar ve Esnaf ve Sanatkar Kredi Kefalet Genel müdürü Necmettin Erkan’a proje hakkında bilgi veren Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şükrü ŞAHİN hali hazırda avam olan projeyi dinledikten sonra gazetemize bir açıklama yapan Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koperatif  Genel Müdürü Necmettin Erkan “gördüğüm kadarı ile proje heyecan verici tam olgunlaşsın bir görelim bakalım ümit ediyorum Esnaf ve Sanatkara örnek olur”dedi.Bu noktada Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odasının her zaman örnek projelerle ön plana çıkmayı başardığını buna paralel şu anda üzerine çalışılan projenin AB tarafından kabul görmesi halinde belkide Türkiye’ye bir model olabileceğini ifade etti.Bu noktada  biz genel müdürlük olarak Odalarımızın yapacakları farklı projelere bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada tam destek vereceklerini belirtti.
Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü ŞAHİN ‘de gazetemize yaptığı açıklama’da “evet bu zamana kadar Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak genelde sosyal projeler ile kendimiz’den söz ettirdik şu anda üzerine çalıştığımız proje tamamlanıp AB ‘tarafından  kabul görür ise yerelde küçük esnafa bir model olabilecek diye düşünüyorum”dedi.Projenin şu anda yazım aşamasında olduğunu belirten ŞAHİN proje bitikten sonra lansman tanıtımı ile kamu oyuna duyuracaklarını belirtti.
Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar ve Esnaf  f Sanatkarlar Kredi Kefalet Kop Genel müdürümüz sayın Necmettin ERKAN beyin  bu ve bunun gibi projelere son derece sıcak baktığını bu noktada kendi projelerini’de yakinen takip ettiklerini belirten ŞAHİN “bizim teşkilatımızın en büyük şansı vizyon sahibi Necmettin ERKAN gibi bir genel müdürün olmasından kaynaklandığını ifade etti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

2 Yorumlar

  1. Esenlerin gür sesi olan , Esenlerin Sesi gazetesine ,Yenilenen yapıda başarılar dilerim. Soner KARABULUT

  2. Her zaman Esenler esnaf odası ,Projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor, Bunun ilk örneği bakanlığa 2015 yılında sunulan İLK ADIM projesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir