1 Nisan 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler esnafı: Şükrü ŞAHİN’e durma dedi.

Esenler esnafı: Şükrü ŞAHİN’e durma dedi.

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası da genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek aday ve tek liste ile yapılan kongrede mevcut Başkan Şükrü Şahin yeniden Başkan seçildi… Şahin “Bugün buruk bir bayram günü yaşıyoruz” dedi.

Esenler  Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi Esenler Giyim kent’ de  bulunan “GOLGEN WAY ”  Otelinin  toplantı salonun’ da gerçekleşti. Hafta içi olmasına rağmen salonu hınca hınç dolduran üyeler ve misafirlere çeşitli  ikramda bulunuldu. Genel kurula geçen dönemde   olduğu gibi yine tek liste ile giren Şükrü Şahin  yaptığı konuşması esnaflar ve katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.
Esenler Birleşik  Esnaf ve Sanatkarlar Odasının genel kurulunda  divan başkanlığına üyelerin önerisi  ile İstanbul Esnaf  ve Sanatkarlar Odalar  Birlik Başkanı Faik Yılmaz seçilerek divanı yönetmek üzere  kürsüye geçti. Genel Kurulda  kooperatifler birlik başkanı Mustafa Silahyürekli, Kağıthane Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı: Bülent Kasapoğlu, Bağcılar Şoförler Esnaf  odası başkanı: Mustafa Nuhoğlu, İstanbul Yoğurtçular Odası Başkanı Osman Uysal, Sefaköy Esnaf Kredi kooperatif başkanı ,Binali Uçak ,Küçükçekmece Esnaf Odası ve Kredi Kefalet Koop başkanı ;Mustafa Yorulmaz ve diğer oda başkanları katıldı. “Şükrü Şahin: KORONA VİRÜS BİTTİĞİNDE ESNAFIMIZ İYİ GÜNLER YAŞAYACAK”

Genel Kurul sonrası esnafa teşekkür konuşması yapan  Şükrü Şahin” geçmişte yaptıklarını anlatarak gelecekte daha büyük ve başarılı hizmetler yapacağını “söyledi.
Şahin, yaptığı konuşmasın’ da,  “Evet dünyada yaşanan koronavirüs dönemini maalsesef  en derin bizde  yaşadık ve  en ağır faturayı  esnafımız  ödedi  ödemeye’de  devam ediyor. Her şeye rağmen bu gün burada bir bayram kutluyoruz ama bu bayramı buruk kutluyoruz. Koronavirüs bittiği zaman daha iyi günleri hep birlikte  yaşayacağız, esnaflar olarak ayağa dikileceğiz. Zor günler yaşadık, o zor günlerde esnafımız, sanatkarımız ve vatandaşlarımız çok sıkıntı yaşadı. “KONGRMİZDE SİYASET YOK, BİRLİK VE BERABERLİK VAR”
Kongremiz odamız için hayırlı olur inşallah, seçimimiz hayırlı olsun. Bakınız kongremizde siyaset yok, birlik var. Esnaf ve Sanatkar Odaları siyasi parti veya hemşeri dernekleri değil tüm siyasilere eşit mesafede olan ve sivil toplum örgütleri ile birlik içinde çalışan kamu yararına hizmet veren yarı devlet kurumudur. Bizler esnafımıza ve halkımıza hizmet yapmak, esnafın haklarını öncelikle koruyan kuruluşlarız. Yönetim kurulumla bir bütünlük içinde bu hizmete talip olduk, bizlere bu ulvi görevi veren esnafımızın hizmetinde olacağız.
Bakınız yönetimimizde her yöreden insanlarımızla oluşmuştur, bizim anlayışımızda mikro milliyetçilik veya bölgeciliğe yer yoktur” ifadelerini kullandı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir