28 Eylül 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / ESENLER İLÇE EMNİYETİN’DEN DEVRİM

ESENLER İLÇE EMNİYETİN’DEN DEVRİM

               ESENLER  İLÇE EMNİYETİN’DEN DEVRİM  esenler
Esenler İlçe Emniyet Müdürü Dr. Zülküf Atılgan göreve başladığından bu yana huzurlu bir Esenler için devrim niteliğinde adımlar atmaya devam ediyor…

İlçe Emniyet Müdürü Dr. Zülküf Atılgan, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün en son uygulamaya koyduğu İstanbul ve ülke genelinde bir ilk olma özelliği taşıyan “Esenler Emniyet Müdürlüğü Sitesi”ni basına tanıttı.

Kahvaltıyla başlayan tanıtım toplantısında ulusal ve yerel basın temsilcileri hazır bulundu.

Kahvaltıdan sonra Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonunda barkovizyon gösterisi eşliğinde Emniyet Müdürü Dr. Zülküf Atılgan siteyi detaylarıyla katılımcılara sundu.

Sitenin kuruluş amacını “direkt görüşelim” felsefesine dayandıran Müdür Atılgan “vatandaşların problemlerini direkt biz çözelim, bunu istiyoruz” dedi.

Devamında; “İyi ve sıkı bir iletişim çağımızın bir gereğidir. Bu bağlamda İlçe Emniyet Sitesini kurduk. Bir aylık sıkı bir çalışmanın sonucunda emniyet mensuplarımızdan İsmail Tengirşek’in öncülüğünde hiçbir masraf yapmadan bu siteyi kurduk. Sitenin kurulması bizden tanıtımı sizden” dedi…

Siteyle ilgili basın mensuplarının sorularının yanıtlayan Dr. Zülküf Atılgan katılımcılara teşekkür belgesi sundu…

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir