7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Kaymakamın’dan ilk uyarı sağlıkçılara

Esenler Kaymakamın’dan ilk uyarı sağlıkçılara

Esenler Kaymakamından ilk uyarı sağlıkçılaraYÜKSEL ÜNAL (150 x 234)_1 İlçedeki sağlık Ocakları ve İlçe  Sağlığı Merkezlerin’de görevli Doktor ve Personelin   hastalara  kaba davrandığı yönünde Esenler İnsan Haklarına sürekli gelen  şikayet dilekçelerini değerlendiren  Esenlerin çiçeği burnundaki kaymakamı Yüksel Ünal  kaleme aldığı   bir yazı ile sağlık personelini uyardı. Yazıda, sağlık personelinden  hastalara  daha nazik davranmaları istendi.Beş yüz bin nüfuslu İlçedeki sağlık ocakları ve Sağlık Merkezlerinde görevli Doktor ve Personelin  Hastalara  kaba davrandığı yönünde şikayetler alan Esenler Kaymakamlığı insan hakları kurulu  bir yazı ile sağlık personelini uyardı.  

 “Kamu personelinin her halükarda, vatandaşa karşı güler yüzlü bir şekilde yol gösterici, yardımcı olması ile birlikte, mesai saatlerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu nedenle bundan böyle, sağlık ocakları ve aile sağlığı merkezlerinde görevli Doktor ve diğer tüm Personelin   hastalara  karşı daima güler yüzlü  olmaları bu noktada  hastaları  memnun edecek ve şikayete mahal vermeyecek şekilde davranılmasının  sağlanması gerekmektedir.”dedi.”İşte ilçe Kaymakamı sayın: Yüksel Ünal’ın yazısı.

Resim_1383680137

 

 

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir