25 Eylül 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Kaymakamlığı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğün’den Duyuru

Esenler Kaymakamlığı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğün’den Duyuru

Esenler Kaymakamlığı  İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğün’den Duyuru

Ülkemiz genelinde Sayın Başbakanımızın  himayelerinde başlatılmış bulunan ‚ “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası”  dahilinde,  Esenler  Kaymakamlığımızca, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde, İlçemizde‚ “Ekmek İsrafının Önlenmesine Yönelik”  olarak  25-29 Mart 2013 tarihlerinde bir program yürütülecektir. Program 25 Mart 2013 Pazartesi Saat 14:00 de Dörtyol Meydanında kurulacak çadırda bir kampanya ile başlayıp, 29 Mart 2013 Cuma Saat 14:00 de Esenler Belediyemiz Konferans Salonunda‚”Ekmek İsrafının Önlenmesi Kampanyası” kapsamında verilecek bir konferansla ve ödül takdimleri ile sona erecektir.

        Yürütülecek  program kapsamında Dörtyol Meydanına kampamya başlatılması ve bilgilendirme çadırı ile stantların kurulması, Afiş ve Pankartların asılması, Bayat Ekmekle Yemek ve Tatlı Yapımı Yarışması etkinlikleri düzenlenecektir.

        Konuya ilçemiz kamuoyunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve halkımızın bilgilendirme çadırını ziyaretleri ve konferansa katılımları önem arz etmektedir.

 

 

                                        Esenler Kaymakamlığı

                                        İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

İrtibat: (212) 430 92 37

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir