6 Haziran 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Rumeliler’den muhteşem gece

Esenler Rumeliler’den muhteşem gece

Rumeliler’ den muhteşem gece Kurulduğundan beri yaptığı çok ciddi organizasyonlar ile kendinden oldukça söz ettiren Esenler Rumeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İBB 1453 Topkapı  tesislerinde muhteşem bir gece yaptı.

Türkiye’nin seçim sathı mahallin de olması nedeniyle İstanbul’dan 24.cü dönem parlamentosu olmak için mücadele veren milletvekili adayları,diğer STK başkanları  ve siyasi ilçe başkanlarının akınına uğradı.Gecenin açış konuşmasını Esenler Rumeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Galatasaryın eski sağbek oyuncusu  A. Fettah Dindar yaptı. Dernek Başkanı A.Fettah Dindar konuşmasında “Esenler Rumeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneğinin  kuruluş yılı olan 1999 ‘dan bu yana bir çok güzel  hizmetlere  imza attığını bu imzaların çoğununda hayır işleri olduğunu özellikle derneğimiz aracılığıyla bu  hayır işlerine  koşarak gönülden destek veren çok kıymetli hemşerilerimize huzurlarınız’da sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.Dernekçiliğin bir gönül işi olduğunu vurgulayan  A.Fettah Dindar “Umarım bu  birlik ve beraberlik bziden sonraki nesillerinde  örnek alarak  devam ettirerek yürütülmesi zaruri olan  bir unsur olur diyerek konuşmasını noktaladı. A.Fettah Dindar’ın konuşmasından  sonra dernekte  görev  alan yönetim kurulu,kadın kolları,gençlik kollarını   sahneye alan sunucu geceye katılan tüm misafirlerin selamlanmasına vesile oldu.Yine geceye katılan 24.dönem  vekil adayları da  kendilerini hemşerilerine  tanıtma fırsatı  oldu. Gecenin en dikkat çekici konuşmasını ise İstanbul 2.Bölge  Bağımsız  milletvekili aday olan ancak adaylığıda AKP’ li bir  üye tarafından  YSK ya ihtiraz edilerek    adaylığı kabul edilmeyen İBB eski Spor AŞ Genel Müdürü: Ayhan Bölükbaşı yaptı.Ayhan Bölükbaşı mikrofona davet edilince dakikalarca Rumelili hemşerileri tarafından ayakta alkışlandı. Aynah Bölükbaşı konuşmasından önce geceye katılan   misafirlere hoş geldiniz diyerek söze başladı

Rumeli Ayhan Bölükbaşı konuşmasında aslında karşınıza bu şekilde çıkmayı arzu etmezdim ancak şu anda demokrasi mağduru olarak karşınızda olmanın üzüntüsü içindeyim dedi.ğım yolda kendi bilgilerinden oldukça faydalndığım hemşerilerim şu anda karşınızda demokrasi havarileri tarafından mağdur edilmiş içinizden birisiyim.  ” ben  İstanbul 2.bölgeden  bağımsız  milletvekili adayı oldum bir siyasi partinin üyesi olmam bu üyeliğimizde adaylıkların açıklanmasından 5 gün önce istifa etmem yetmemiş olacakki YSK’ya baskı sonucu adaylığım iptal edilmemiş ettirilmiştir”dedi.  Mücadelesinin sonunakadar devam edeceğini belirten Bölükbaşı yine bir siyasi Partinin halen genel resmen genel başkan yardımcılığı görevi yapanlar bağımsız aday olurken Türkiyenin  başı  bizzat müdahil olup adaylığı   kabul edilirken benim adaylığımın YSK tarafından  reddini siz hemşerilerimin taktirine sunuyor.Adaletin mutlaka bir gün tecelli edeceğine inanıyorum”dedi. Ayhan  Bölükbaş^’nın konuşması hemşerileri tarafından zaman ,zaman alkışlarla kesilerek destek vermeleri dikkat çekti. Ayhan Bölükbaşı konuşmasının sonunda tüm hemşerilerine kendisine bağımsız adaylığı sürecinin başlangıcından bitimine kadar destek veren   hemşerilerine sonsuz teşekkür ederek mikrofon’ dan yine alkışlar arasında ayrıldı.

Rumeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlemiş olduğu gece nin ilerleyen saatlerinde Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu CHP Esenler ilçe Başkanı Şuayip Vardar,MHP Esenler ilçe başkanı Ahmet Fidan katıldı.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

Tricks Your Best First Date

Happening a first date is a lot like investing a week-end in Las vegas – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir