28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenlerin ilk fiskiyeli havuzu açıldı

Esenlerin ilk fiskiyeli havuzu açıldı

                       Esenlerin ilk fıskiyeli havuzu açıldı:                       Esenler   Menderes Mahallesin’de Kültür ve Turizm bakanı Ertuğrul Günay tarafından açılan ilçenin ilk   Djital kütüphanesinin yanın’daki iki   binanın istimlak edilmesiyle  devam eden çevre düzenlemesi tamamlanarak  pakın  içinde havuz açılarak   baharın ilk günlerinde  sularının havaya  fışkırması çevrede oturan vatandaşları  oldukça memnun etti.  .Havuzun çalışmasını  izleyen vatandaşlar “bundan dolayı belediyeye teşekkür  eder ken çoğunluğunu emeklilerin oluşturduğu yaşlılar ise   belediyeye  teşekkür ederken ” bu havuz bu yıl kapanmazda  iyi bakılırsa bizim için çok dinlendirici  olur”dediler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir