6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Eski belediye başkanı Öcalan iftar vermiş

Eski belediye başkanı Öcalan iftar vermiş

Esenlerde yayınlanan Son Haberin sitesinde yayınladığı habere göre Esenler Belediyesi Eski Başkanı Mehmet ÖCALAN ın eski çalışma arkadaşlarına yönelik bir iftar vermiş.

Esenler Belediyesi Eski Başkanı Mehmet ÖCALAN’ın eski çalışma arkadaşlarına yönelik düzenlediği iftar Programının 3.sü, Ramazan Bingöl Et Lokantasında gerçekleştirmiş.Esenlerde Son Haber Gazetesinin haberine göre  .
 
Esenler Belediyesi eski Başkanı Mehmet ÖCALAN kendi döneminde birlikte çalıştığı Belediye Meclis ve il Genel Meclis Üyeleri ile birlikte,aynı dönemde Başkan Yardımcılığı yapan arkadaşlarıyla bir araya geldi. Belediye Başkanlığından ayrıldığı yıldan bu yana bu organizasyonu geleneksel hale getiren ÖCALAN’ın iftarına katılım oldukça yoğun oldu. Bu yıl 3.sü düzenlenen iftar programına, Eski Başkan Yardımcıları Uğur TAYFUR, Nuri ÖZTURK, Mehmet SİRKECİ, Ahmet TEMEL, Tevfik Ünal katıldı.
Geçen dönem İl Genel Meclis Üyeliği yapan Mehmet DEVECİ, Muharrem SARIKAYA, Latif SAKIZ, Mustafa KAYA, Faruk GOKKUS da iftar davetine katılanlar arasındaydı.
Geçen dönem Belediye Meclis Üyelıği yapmış isimlerden Birol HACIOGLU, Tevfik HELVACI, İbrahim KAÇAN, Abdullah AKSU, İdris TOPDAĞ, Kamil ÖZ, Esat Ahmet ÖZDEN, Abuzer ASLANTEPE, Canan ALTINTAŞ, Erkan Rıza BIÇAKÇI, Hüseyin ÖZKAN, Aksal ORUKLU, Cihangir KAYMAKÇI ve Ramazan ÇUĞLAN’ın  da hazır bulunduğu iftar sohbeti oldukça neşeli geçti.
 
ORGANİZASYON HUSEYİN ÖZKAN
 
Katılımın iyi olmasından dolayı Mehmet ÖCALAN’ın oldukça keyifli olduğu yemeğın bütün organizasyonunun geçen dönem yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren eski meclis üyesi Hüseyin ÖZKAN tarafından yapıldığı öğrenildi . Konukları tek tek kapıda karşılayan ÖZKAN misafirlerle ayrı ayrı ilgilendi. Yemek sonrası davetlileri Mehmet ÖCALAN la birlikte kapıda uğurlayan ÖZKAN, ayrıca katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür mesajı yolladı. Geçtiğimiz dönem Mehmet ÖCALAN ın her çalışmasında varıyla yoğuyla kendini ortaya koyan Hüseyin OZKAN ın bu vefalı tavrı iftar davetinin en öne çıkan ayrıntısıydı.
Kaynak:Esenler’de son haber

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir