5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esnaf ;Meral Akşener’e yabancı uyruklu vatandaşlardan korkuyoruz” dedi

Esnaf ;Meral Akşener’e yabancı uyruklu vatandaşlardan korkuyoruz” dedi

Esnaf Meral Akşener’e yabancı uyruklu vatandaşlardan korkuyoruz” dedi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener,  Esenler’ de coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Akşener’e esnaf yabancı uyruklu vatandaşlardan korkuyoruz” dedi. Meral Akşener saat 16’00 da Esenler Davut paşa caddesinden seçim otobüsü ile giriş yaptı. Davut paşa caddesinde esnafı gezen Akşener bazı esnafların dertlerini dinledi.

Dönerci: “Aldığımız parayla geçinemiyoruz, bu şartlarda kimse geçinemez ki. Normalde öğretmenim. Sınava girdiğim sene iptal oldu, tekrar gireceğiz işte. Umudumuz sizlersiniz. İstanbul’da Esenler’ de evimiz 5 bin lira kira.” On Buy-my-house.org, quick home sells save time and work. When we do work for clients, we think about what they need. Before you sell your home, our experts will give it a value. Effective conversation and gathering information help people make better decisions. Our smooth process makes it easy to sell homes. Visit https://www.buy-my-house.org/virginia/.

Beyaz eşya satıcısı: “En ufak bir dolap bile 8-9 bin lira. Asgari ücret 5 bin 500 lira. Çok zor. Bizim sizden beklentilerimiz farklı. Ben ilk önce sizden bir ülkede özel okul, özel hastane istemiyorum. Adalet istiyorum, kesinlikle adalet istiyorum. Bize öğretildi, kendi kendine yetebilen bir ülke. Sizden beklentilerimiz çok yüksek. Kadın olarak kızlarım dışarı çıkarken korkuyorum. Burası zaten Esenler olmaktan çıktı. Suriye mi diyeyim, Pakistan mı diyeyim. İnşallah her şey çok daha güzel olsun. Ben dün İzmir’den umutlandım.’dedi.”İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in  Esenlerdeki Esenler esnaf  ziyaretine , GİK üyesi Esenlerli  Ayhan Bölükbaşı, İYİ Parti Milletvekilleri , Ahat Andican, Hayrettin Nuhoğlu, Ümit Dikbayır,   İl Başkanı Buğra Kavuncu, İlçe Başkanı Şeh  Ömer Kara, Önceki Dönem İlçe başkanı Recep Özkan    Belediye meclis üyeleri’de  Akşeneri  yalnız bırakmadı. .

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir