23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esnaf odası muhtarlarla kahvaltıda buluştu

Esnaf odası muhtarlarla kahvaltıda buluştu

Esenler Esnaf Odası Muhtarlarla Kahvaltı Yaptı

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar odasının mahalle muhtarları ile her yıl geleneksel olarak düzenlediği kahvaltılı toplantısını gerçekleştirdi.

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin’in ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı istişare toplantısı Esnaf odası toplantı salonunda gerçekleşti.

Esenler mahalle muhtarlarının katılım sağladığı kahvaltılı   toplantının  diğer misafirleri’de ilçede yayın yapan    basın mensuplarıydı.   Kahvaltının artından Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin,  Muhtarlara ve   basın mensuplarına  yaptığı açıklamada öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum”dedi Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü ”

“ MUHTARLAR İNSANLARIMIZA VE DEVLETİMİZE YARDIMCI OLMAKTADIRLAR”
“Mahalle muhtarlarımız mahallelerimizin sorunlarını ve mahallelerde yaşayan  esnaflarımızın talep ve isteklerini ve taleplerini    devletimizin ilgili kurum ve kuruluşlarına ileterek onlara çözüm bulunmasında  bizim için en etkili rol oynamaktadırlar, Biz oda olarak bir bakıma mahallelerde esnaflarımızın yaşaya bilecekleri olumsuzlukların net durumunu onlardan öğrenme şansımız oluyor”dedi. Bu noktada muhtarlarımız esnaflarımıza ve diğer  insanlarımıza  yardımcı olmaktadırlar. Mahalle ile devlet arasında köprü vazifesi yapıyorlar. Bu vesileyle mahalle muhtarlarımızın ve ülkemizdeki tüm muhtarların kutsal bir görev yaptıkları ortadadır. Bu ulvi görev ve sorumluluğu en iyi şekilde yapan Muhtarlarımıza camiam adına teşekkür ederim” dedi.

Muhtarlar adına bir konuşma gerçekleştiren Turgut Reis Mahalle Muhtarı Mustafa Güven, yaptığı konuşmada vatandaşların mahallelerde ilk resmi olarak başvurduğu makamın muhtarlıklar olduğunu belirterek, işlerinin çok zor olduğundan bahsetti. Muhtarlarla yapılan bu organizasyonu düzenleyen Esenler Esnaf ve Sanatkârlar odasına teşekkür etti.

Program, tarafların karşılıklı soru cevapları ile ve hoş sohbetlerin ardından son buldu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir