7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esnaf odasın’ dan ”ESDEF” ’e hayırlı olsun ziyareti

Esnaf odasın’ dan ”ESDEF” ’e hayırlı olsun ziyareti

Esnaf odasın’ dan ”ESDEF” ’e hayırlı olsun ziyareti15055889_10211139563832897_8115389548900998022_n

Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şükrü Şahin ve yönetimi Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF)in genel kurulunda başkanlığa seçilen Mustafa Kaplan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretlerin’ de bulundu. Esenler Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü ŞAHİN ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Federasyon Merkezinde gerçekleşen ziyarette Esenler’ deki Sivil toplum Kuruluşlarının önemin den bahsedildi .Esenler Dernekler Federasyonu Başkanlığına seçilmesinden dolayı Başkan Mustafa Kaplan ve yönetimine sonsuz başarı dileklerini sunan Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü ŞAHİN “Esenler ilçemizde STK sayısının oldukça fazla olduğunu bu noktada Esenler Dernekler Federasyonunun’ da önem arz eden SKT ların mihenk taşı olduğunu ifade ederek ,Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odasının ilçede bilimsen anlamda proje yapan STK ların her türlü yanlarında olacaklarını ifade etti. Mustafa Kaplanda Esenler Esnaf ve Sanatkarlar oda başkanı ve yönetiminin ziyaretlerinde bulunmasında ve yanlarında olmasından dolayı yönetim kurulu olarak çok memnun olduklarını belirterek biz ESDEF olarak bir çok projelere imza atacağımızı ifade ederken Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yanımızda olması bizim gücümüze güç katacaktır”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir