6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Geçmiş olsun:Şuayip abi

Geçmiş olsun:Şuayip abi

Geçmiş olsun:Şuayip abi

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçe Başkanı Şuayip Vardar rahatsızlandı.Gribal enfeksiyon geçiren ilçe başkanı   ,beş gündür evinde istirahat ediyor.Evinde istirahat eden Vardar’a partililer geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunaurlarken gazetemizde Vardar’ı evinde ziyeret etti.Gazetemize bir açıklama yapan CHP Esenler ilçe başkanı Şuayip  Vardar “Evet her halde havaların normal iklim seyrinde olamamasından dolayı üşüttük, ondan dolayı doktor tavsiyesine göre evimde istirahat etmem gerekmektedir.Bu vesileyle bizzat evime gelen  ve aynı zamanda telefonla  arayarak geçmiş olsun dileklerini sunan dostlarıma gazeteniz aracılığıyla teşekür ediyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir