6 Haziran 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu:Yine birinci

Göksu:Yine birinci

Göksu:Yine birinci
ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Şirketi tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan son ankette ‘2009 Yerel Seçimleri’nden bu yana oy oranını en çok arttıran İstanbul ilçeleri belediye başkanları arasında Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, 62.5’lik oy oranı ile ilk sıradaki yerini aldı.

  Göreve geldiği 2009 yılından beri Esenler’de yürüttüğü sosyal, kültürel ve fiziksel projelerle dikkatleri üzerine çeken Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun başarısı araştırma şirketlerinin anketlerine de yansıdı.

İstanbul’un 39 ilçesinde yapılan ve “30 Mart 2014 yerel seçimlerinde aday olması durumunda mevcut belediye başkanına oy verir misiniz?” sorusunun yöneltildiği ankette; 2009 yerel seçimlerinde 47,5’lik oy oranı Esenler Belediye Başkanı olan Mehmet Tevfik Göksu’nun, 30 Mart 2014’te yapılacak seçimlerde  62,5 ile oylarını 15,0’lık büyük bir oran ile arttırdığı görülüyor.

Ayrıca; Avrupa Bölgesi Belediye Başkanları arasında ilk 10 Belediye’nin sıralandığı ankette en çok oylarını arttıran Belediye Başkanı olarak birinci sıraya oturan M. Tevfik Göksu’nun, diğer belediye ve başkanları arasındaki oy oranında 15,0’lık artış ile de büyük bir fark attığı görülüyor.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Tricks Your Best First Date

Happening a first date is a lot like investing a week-end in Las vegas – …

Bir yorum

  1. Tabi ki anketler bir nebze de olsa bizler için seçimler öncesinde bir fikir uyandırabilir. Ancak seçimlere daha 4 ay var. Ayrıca yerel seçimler, genel seçimlere nazaran ideolojinin daha az gözetildiği seçimlerdir. bu nedenle çok da rahat olmamak lazım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir