18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / İlçenin yeni emniyet müdürü,başkanı ziyaret etti

İlçenin yeni emniyet müdürü,başkanı ziyaret etti

AKYÜZ’DEN GÖKSU’YA ZİYARET

Esenlerİlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Erhan Akyüz, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. emniyet

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde uzun süredir beklenen atamalar yapıldı. Esenler Emniyet Müdürlüğü’ne Havaalanı Şube Müdür YardımcısıErhan Akyüz atandı. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret eden Akyüz, Esenler hakkında bilgi aldıktan sonra, “Esenler’in sürekli büyüyen, gelişen ve son yıllarda adından çokça isminden söz ettiren bir ilçe olduğunu biliyorum. Emniyet Teşkilatıolarak gelişen ve değişen Esenler’in ileriye dönük hedeflerine katkı sunmaya çalışacağız” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, “Yeni görevinizde başarılar dilerim, hayırlı olsun” dedi. Esenler’in büyük bir algı değişimi yaşadığını söyleyen Göksu, “Kaymakamlığımız, belediyemiz, emniyetimiz başta olmak üzere ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerinin gayreti ile olumsuz olan Esenler algısını olumluya çevirdik. Bu algının devam etmesi hususunda polisimize de büyük sorumluluklar düşüyor. El birliği ile Esenler halkının huzur ve sükûnu için çalışacağız” diye konuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir