24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / 91.8’den yayın yapan İstanbul’un sesi radyosu her geçen gün sesini yükseltiyor!

91.8’den yayın yapan İstanbul’un sesi radyosu her geçen gün sesini yükseltiyor!

İstanbul’un Sesi sesini her geçen gün yükseltiyor

91.8 Başakşehir’de yayın yapan İstanbul’un Sesi Radyosu kurulduğun’dan buyana sesini hızla yükseltiyor.Bu noktada TBMM’de yasallaşmak üzere olan  kentsel dönüşüm yasasının gündeme alınmasın’dan sonra kendine sosyal sorumluluk addeden   bu ihtibarla’da İstanbul halkını bilinçlendirmek amacıyla  hareket eden  , İstanbul’un sesi radyosu  İstanbul’da ki ilçe belediye başkanlarını radyo’da konuk etmeye devam ediyor.Bu zamana kadar bir çok  belediye başkanını konuk eden radyonun bun haftaki konuğu  ise Bahçelievler belediye başkanı Osman Develioğlu idi.Ali babanın hazırlayıp sunduğu “BAŞKANLAR KONUŞUYOR” adlı programa katılan Bahçelievler  belediye başkanı Osman Develioğlu 1999 depremin’den sonra İstanbul’da olası muhtemel bir depremde fazla can ve mal kaybını önlemek amacıyla  Bahçelievler’de en kısa zaman’da kentsel dönüşüme gideceklerini belirtti.Yaklaşık iki saat süren programa dinleyiciler’de canlı yayına katıldılar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir